10. 8. 2020 7:30 Komunitní aktivity

Letní týden s kamarády

Kdy
10. 8. 2020 7:30 - 14. 8. 2020 15:30
Kde
Mraveniště, Markoušovice 113, 542 32 Velké Svatoňovice
Pořádá
Mraveniště, z.s.
Účinkující
Janina Švecová
Přihlášky
online
Cena
1600 Kč
Kontakt
eva.portychova@domraveniste.cz, Eva Portychová, ředitelka školy, +420.737162461
Ke stažení
Letní týdny 2020 (application/pdf, 4505 kB)
vyrábění, hry a kamarádství

„Mít kliku“, znamená mít štěstí a my ho měli. Počasí bylo celý týden vstřícné k našim aktivitám v přírodě, byli jsme báječná parta kamarádů, kteří se dokázali překonat buď kvůli sobě, kamarádovi nebo partě.

Mapa s prstenem a vodou ze ztracené studánky nám ukazovali cestu celým týdnem. Díky nim jsme věděli, které věci je třeba vyrobit, které činnosti je třeba vykonat, které hry je možné hrát, kterou písničku máme zpívat. Během týdne děti prokázaly odvahu a vytrvalost. Jely na koni ke kouzelnému kameni. Vytvořily 1. etapu kamínkové stezky na trase Markoušovice - Lhota, s příběhy stromů. Na výletě do Suchovršic se potkaly se šamankou a jejím indiánským kmenem a vyrobily si s nimi lapač snů. Dostaly drahokamy od tančící víly. Jeden den někteří odhodlaní táborníci přespávali v táboře, nechyběl oheň, kytara a dobrodružství s baterkami. Splnili jsme všechny úkoly, mohli jsme tak společně zvítězit nad Suchonošem, který vysušuje studánky.

To je vše, krásné okamžiky s vašimi dětmi mi nejdou popsat ani zachytit na foťáku, a že jich bylo…

Díky
Všem Vám přeji, ať vaše studánky nevysychaj

PS:Kliku jsme našli poslední den tábora, ležela na cestě, když jsme se vrátili do tábora, začal parádní liják, nezmokli jsme - měli jsme zkrátka kliku.

Pohodový zbytek léta přeje Jana „mňau“ a Jája (kamarádka a kytaristka)

Online přihláška zde