12. 8. 2019 7:30 Komunitní centrum Škola Školka

Výletní týden s písničkami

Kdy
12. 8. 2019 7:30 - 16. 8. 2019 15:30
Kde
Mraveniště, Markoušovice 113, 542 32 Velké Svatoňovice
Pořádá
Mraveniště, z.s.
Účinkující
Evča a Zdenda Portychovi
Přihlášky
online, viz text
Cena
1600 Kč
Ke stažení
Letní týdny v Mraveništi 2019 (application/pdf, 4103 kB)
Podnikli jsme různorodé výlety po našem okolí, chodili pěšky, běhali, skákali, jeli busem i vlakem, a k tomu jsme si zpívali a hráli. Pro děti 7-12 let.

V pondělí jsme se všichni přivítali písničkou a po seznámení jsme si zahráli hry a měli jsme možnost si vyzkoušet zajímavé hudební nástroje. Pak jsme šli prozkoumat okolí poslepu i očima:)
V úterý jsme se setkali na nádraží v Malých Svatoňovicích a pěšky jsme se vydali do dolu Bohumír. Po cestě jsme našli mnoho hub a opekli jsme si oběd. Po dlouhé cestě nás přivítala paní průvodkyně a vydali jsme se do dolu. Prohlídku jsme si užili. I zpáteční cestu jízdou vlakem a autobusem.
Ve středu jsme se vydali s druhou skupinou kamarádů na Stezku korunami stromů do Janských Lázní, kde jsme si prohlédli zemi z ptačí perspektivy. Největší zážitek pro některé děti byl velice rychlý tobogán.
Ve čtvrtek jsme vyrazili do hradeckého planetária, kde jsme si poslechli něco o sluneční soustavě a viděli film Polaris o medvědovi Vladimírovi a tučňákovi Jamesovi, jak objevovali vesmír.
V pátek jsme zakončili tábor písničkami a vycházkou k bříze, kde jsme si uvařili polévku v kotlíku a hráli táborové hry.

Táborníci Barča a Máťa