1. diskuzně-dokumentární večer

02.04.2018 05:41

Srdečně Vás zveme na náš první DISKUZNĚ-DOKUMENTÁRNÍ VEČER v Mraveništi v Markoušovicích. Myšlenka sdílení témat, která nás zajímají v nás žila již nějakou dobu a s probouzejícím se jarem přišla i příležitost vše zrealizovat.

Prvním dokumentem, který budeme promítat V PONDĚLÍ 9.4.2018 OD 18:00 HODIN v jídelně Mraveniště bude 10 miliard - co máte na talíři (orig. znění s titulky).

Jedná se o dokument, který byl promítán na Festivalu dokumentárních filmů Jeden Svět. Tento snímek objektivně a nezaujatě dokumentuje jedno z největších témat současnosti, tj. potravinový průmysl - ale hlavně také to, zda-li a jak je schopný v současném systému nasytit stále rostoucí populaci na planetě Zemi. Autoři se snaží najít odpovědi na to, jaký je tedy ten nejvhodnější způsob jak nasytit populaci 10 miliard lidí.

Po shlédnutí dokumentu vytvoříme prostor pro sdílení našich úhlů pohledu na tuto problematiku a budeme diskutovat.... Diskuzně-dokumentárními večery nás v měsíčním intervalu bude provádět Petr Bednář. Více informací o této aktivitě najdete v záložce AKTIVITY.

Přijměte tedy pozvání a přijďte mezi nás :-)