Kamarádský týden

08.08.2016 07:23
Kamarádský týden proběhl od 1.8.-5.8.
Během tohoto týdne jsme každý den vítali zápisem do našich lodních deníků. Námořnické písničky, které jsme se během týdne naučili, nám dobře posloužily k zlepšení nálady na palubě naší „lodi Marína“. Během týdne si děti zahrály spoustu nových her (na hřišti, v lese nebo na chatě). Během teplých dnů jsme měli vodní hrátky a vodní bitvy. Na našich výpravách, ať už to bylo putování za Bájným stromem, stavby lodí nebo jen obyčejné tahání dříví z lesa, se nám hodily naše provazy (povinná výbava) - děti se učily zručnosti při vázání uzlů nebo vyrábění náramků. Tvoření jsme si užili-vyráběli jsme lodě z tvarovací hmoty, z korků, tiskli jsme na brašničky, vyráběli jsme masky z papíru, chobotnici z odpadového materiálu, a při návštěvě keramické dílny u Klárky si všechny děti s chutí a zápalem vyrobily kachličky a měli možnost vlastní tvorby.Děti se učily zahrát „námořnickou pohádku“ a během odpoledních odpočinků měly svou oblíbenou pohádku, písničky nebo společné hry. Rodiče nám na každý den napekli výborné koláče.Léto nám přineslo nové zkušenosti, prožitky a kamarády.
 Děkujeme všem Jana, Šárka, Vašík, Jindra
Kamarádský týden proběhl od 1.8.-5.8.2016
Během tohoto týdne jsme každý den vítali zápisem do našich lodních deníků. Námořnické písničky, které jsme se během týdne naučili, nám dobře posloužily k zlepšení nálady na palubě naší „lodi Marína“. Během týdne si děti zahrály spoustu nových her (na hřišti, v lese nebo na chatě). Během teplých dnů jsme měli vodní hrátky a vodní bitvy. Na našich výpravách, ať už to bylo putování za Bájným stromem, stavby lodí nebo jen obyčejné tahání dříví z lesa, se nám hodily naše provazy (povinná výbava) - děti se učily zručnosti při vázání uzlů nebo vyrábění náramků. Tvoření jsme si užili-vyráběli jsme lodě z tvarovací hmoty, z korků, tiskli jsme na brašničky, vyráběli jsme masky z papíru, chobotnici z odpadového materiálu, a při návštěvě keramické dílny u Klárky si všechny děti s chutí a zápalem vyrobily kachličky a měli možnost vlastní tvorby.
Děti se učily zahrát „námořnickou pohádku“ a během odpoledních odpočinků měly svou oblíbenou pohádku, písničky nebo společné hry. Rodiče nám na každý den napekli výborné koláče.
Léto nám přineslo nové zkušenosti, prožitky a kamarády.
 Děkujeme všem Jana, Šárka, Vašík, Jindra
Kamarádský týden proběhl od 1.8.-5.8.2016.
Během tohoto týdne jsme každý den vítali zápisem do našich lodních deníků. Námořnické písničky, které jsme se během týdne naučili, nám dobře posloužily k zlepšení nálady na palubě naší „lodi Marína“. Během týdne si děti zahrály spoustu nových her (na hřišti, v lese nebo na chatě). Během teplých dnů jsme měli vodní hrátky a vodní bitvy. Na našich výpravách, ať už to bylo putování za Bájným stromem, stavby lodí nebo jen obyčejné tahání dříví z lesa, se nám hodily naše provazy (povinná výbava) - děti se učily zručnosti při vázání uzlů nebo vyrábění náramků. Tvoření jsme si užili-vyráběli jsme lodě z tvarovací hmoty, z korků, tiskli jsme na brašničky, vyráběli jsme masky z papíru, chobotnici z odpadového materiálu, a při návštěvě keramické dílny u Klárky si všechny děti s chutí a zápalem vyrobily kachličky a měli možnost vlastní tvorby. Děti se učily zahrát „námořnickou pohádku“ a během odpoledních odpočinků měly svou oblíbenou pohádku, písničky nebo společné hry. Rodiče nám na každý den napekli výborné koláče.Léto nám přineslo nové zkušenosti, prožitky a kamarády.
Děkujeme všem Jana, Šárka, Vašík, Jindra