Zápis dětí do školy

Ve školním roce 2018/2019 máme v naší škole žáky od 1. do 5. ročníku ve dvou věkově smíšených třídách (1.+2. a 3.-5. ročník). Za rok otevřeme 2. stupeň. Aktuálně v naší škole přibývá počet žáků, stále Vám však můžeme nabídnout tato volná místa:

  • 1 dítě do 2. ročníku,
  • 3 děti do 3. ročníku,
  • 2 děti do 4. ročníku,
  • a 4 děti do 5. ročníku.

Děti se budou nadále vzdělávat ve věkově smíšených skupinách, budeme často venku v přírodě a naším hlavním cílem je přirozený růst každého z nich a rozvoj spolupráce celé skupiny. Každodenní život školáků můžete sledovat na našem blogu.

V případě zájmu o docházku do naší školy, prosím, kontaktujte Evu Portychovou na tel.č. 737 162 461. Těšíme se na další školní dobrodružství a zážitky!

Zápis 9. dubna 2018

V krásném slunečném odpoledni 9. dubna 2018 jsme v naší škole přivítali pět budoucích prvňáčků, na které se už teď moc těšíme. Další dva budou mít odklad a přijdou si zápis užít za rok:) Děti na zápise prozkoumaly podle nakresleného plánku každou třídu včetně družiny a vyzkoušely si v nich za doprovodu starších školáků třeba malování, počítání při krokování, pohybové dovednosti nebo schopnost připravit svačinu:) Na závěr si děti vybraly od školáků dárek a také si samy mohly něco vytvořit a odnést domů.

Těšíme se, že nás ve škole bude od září zase více a budeme spolu prožívat každodenní chvíle a dobrodružství.

Zvažujete zápis do 1. třídy?

Součástí zápisu bude rozhovor s rodiči i dítětem a mapování celkové připravenosti na vstup do školy. Hlavním kritériem pro přijetí dítěte je jeho školní zralost.